Hakkımızda

GV Makina yüksek kaliteli ekipmanların üreticilerinin temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktadır.

Endüstriyel ekipmanları konusunda çeşitli markalara ait ataşmanlar, orijinal yedek parça gibi dünya markaları çeşitlilik ve güvenirlik ile en uygun fiyatları ve en yeni teknolojileri ile satış ve satış sonrası hizmetleri vermektedir. GV Makina ekibi Türkiye ve dünyada geniş bir ağına sahip, ekipman ve yedek parça satışı dışında, hem servis hem de eğitim sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Satış, yedek parça, servis, eğitim ile ilgili daha fazla detay için bizimle temas kurmaktan çekinmeyiniz.

Gv Makina sanayi alanlarda müşteriler için Endüstriyel Ekipman, Enerji Ekipmanları ve Çözümleri, Elektronik Parça Tedarikçisi uzman kadrosu ile sizin için oluşan eksiksiz bir portföyümüz var.

GV Makina ekibi Türkiye ve dünyada geniş bir ağına sahip, ekipman ve yedek parça satışı dışında, hem servis hem de eğitim sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Satış, yedek parça, servis, eğitim ile ilgili, lütfen, daha fazla bilgi için bizimle temas kurmaktan çekinmeyiniz. Bilgi, fiyat ve/veya teklif için telefon açmanızı veya e-postanızı bekliyoruz.

Misyonumuz, müşterilerimizle yakından çalışarak, tükenmiş/bulunması zor olan parçaların yokluğundan oluşabilecek herhangi bir üretim aksaklığını önlemek ve üretim hatlarını/makinaları çalışır halde tutmaktır.

GV Makina Ekibi


İletişim

GV Makina Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Şeyh Şamil Mah. 163. Sok. 17346 Ada No:7 D:20 Eryaman 3
Etimesgut/ANKARA
Turkiye

 info@gvmakina.com

Image result for whatsapp icon  +90 (533) 257 73 91

Image result for whatsapp icon +90 (532) 662 46 93