CE+T Power Invertör ve Modüler UPS Türkiye

Modüler Batarya, Modüler DC Çözümleri, Modüler İnvertörler, Modüler UPS, Çok Yönlü Dönüştürücüler ve Bağımsız İnvertörler konusunda işletmenizi çalışır durumda tutmak ve enerji tasarrufu sağlamak için yenilikçi güç çözümleri sunuyoruz.

Satış ve Satış sonrası ürün ve hizmetlerin teknik desteğinin hızlı ve etkin olarak verilmesi, bir çok ürünlerin uzaktan erişim ile destek, arıza ve teknik servis hizmetleri sağlıyoruz. Ürün seçimi için: Cet Power

İnvertör

DC gücü mevcut olduğunda ve AC yükleriniz DC gereksinimlerini aşmıyorsa, endüstriyel invertörler kritik AC uygulamalarınızı güvenceye almak için en uygun çözümdür.

Çıkış gücü aralığı (500Va’dan 225kVA’ya) ne olursa olsun ve DC giriş voltajınız ne olursa olsun (24Vdc, 48Vdc, 60Vdc, 110Vdc, 220Vdc), CE + T Power’ın endüstriyel invertörleri, verimliliği %96 ve kararlı bir AC gücü sağlar.

Ayrıca, tüm CE + T Power Inverter çözümleri IP20 gereksinimlerini karşılar, ancak IP55 standardına uygun olarak istek üzere ürütülebiliriz!

Modüler İnvertörler

Bravo 25 – 380 Vdc

Part no: T621D70201

Datasheet: Indir

Modüler UPS

CE + T Power’ın modüler UPS AGIL serisi, yüksek bakım maliyetleri, kısaltılmış pil ömrü, daha düşük pil ömrü gibi diğer UPS tekliflerinin tipik dezavantajları olmaksızın yüksek verimlilik, ölçeklenebilirlik, pil sürdürülebilirliği ve diğer birçok avantajı size sunacaktır.

Standartlaştırılmış ancak modüler çözümler Agil Modüler UPS, 3 farklı dolap tabanlı çözümle 20kVA’dan 640kVA’ya kadar güç gereksinimlerinizi karşılayacaktır:

Yükünüzün 60kVA’yı geçmesini beklemezseniz Agil 60 ideal çözüm olacaktır.
Agil 160, tek bir dolapta 160 kVA’ya kadar izin veriyor!
Agil 640, 640kVA’ya kadar olan yükler için mükemmel çözümdür
Hangi model ihtiyaçlarınıza en uygun?


Bilgi veya talep için lütfen bizimle iletişime geçin. Genel sorular veya ürünlerle ilgili talebinizi gönderebilirsiniz ve personelimiz en kısa sürede yanıtlayacaktır!

 info@gvmakina.com

Image result for whatsapp icon  +90 (533) 257 73 91