Philips Aydınlatma – LED Floodlight

Philips Aydınlatma Hakkında

Aydınlatma ürünleri, sistemleri ve hizmetlerinde dünya lideri Philips Aydınlatma (Euronext Amsterdam: LIGHT), ticari değer yaratan, zengin kullanıcı deneyimi sunan ve yaşam kalitesini artıran inovasyonları hayata geçirmektedir. Kurumlara ve tüketicilere yönelik hizmetleriyle şirketleri, evleri, binaları ve kentsel alanları dönüştüren Nesnelerin İnterneti teknolojileriyle aydınlatma sektörüne yön veriyoruz. 2017 yılında 7 milyar Euro değerinde satış yaparak, 70’i aşkın ülkede yaklaşık 32 bin kişiyi istihdam ettik. Philips Aydınlatma ile ilgili haberlere; Haber MerkeziTwitter ve LinkedIn üzerinden ulaşabilirsiniz. Yatırımcılara yönelik bilgiler, Yatırımcı İlişkileri sayfasında yer almaktadır.

Floodlighting

STS (Rihtim Vinçleri), RTG (Lastik Tekerlekli Kreyn) ve MCH (Mobil Vinler) zor şartlar da çalışan (deniz suya ve titreşime dayanaklı) LED aydınlatma.

Terminal aydınlatma için LED Dış Mekan aydınlatma.


Cadde ve Sokak Aydınlatması

Projektörler

Exproof Aydınlatma

Şarjlı Seyyar Ürünler

Su Altı Ürünleri

Bilgi veya talep için lütfen bizimle iletişime geçin. Genel sorular veya ürünlerle ilgili talebinizi gönderebilirsiniz ve personelimiz en kısa sürede yanıtlayacaktır!

 info@gvmakina.com

Image result for whatsapp icon 0 (533) 257 73 91

Image result for whatsapp icon +90 (532) 662 46 93